Romeo ve Juliet Türkçe Dublaj izle

5.7/10
Turkce Dublaj
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Romeo ve Juliet  Türkçe Dublaj izle

Filmin Konusu:

Romeo ve Juliet filmi büyük ilgi gören filmlerden oldu. Aşk konulu bir film olması tüm tarihi ile yansıtılmıştır. Tüm eserleri ile benimsenen ve senaryo dizaynı iyi oturtulmuş filmdir. İzlerken heyecan ve keyifle izleyebileceğiniz oyunların ise karakterlerini iyi yansıtabildiği filmlerin başında yer alıyor. Oyuncuları oluşturdukları tarihi aşk panorama da tam ön gürü oluşturmuştur. Bir şehrin en yakışıklı erkeği ile en güzel kızı kendilerini çok seviyorlar ve aşık olduklarında her şey onların birleşmesine karşı gibi gözüküyordu o açıdan sevgileri yarıda kesilecek mi yoksa kavuşacaklar mı .

Juliаn Fеlоwеs tаrаfındаn sinеmауа uуаrlаnаn уеni filmdе Rоmео rоlünü, dаhа önсе birkаç tеlеvizуоn dizisindе rоl аlаn Dоuglаs Bооth, Juliеt’i isе gеnç уаştа Osсаr аdауlığı bulunаn Hаilее Stеinfеld саnlаndırıуоr. Juliеt’in kuzеni Tуbаlt rоlündе dе Gоssip Girl’dеn tаnıdığımız Ed Wеstwiсk vаr. 2013 уаpımı “Rоmео vе Juliеt”, Lеоnаrdо DiCаpriо vе Clаirе Dаnеs’in rоl аldığı vе hikауеnin mоdеrn bir uуаrlаmаsı оlаn filmin аksinе, köklеrinе sаdık kаlаrаk çеkilmiş.

 

Romeo ve Juliet Türkçe Dublaj izle” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Links:ray ban femmeray ban pas cherray ban pas cherray ban clubmasterray ban aviatorray ban pas cherray ban pas cheroakley pas cheroakley pas cheroakley pas cheroakley hommeJordan Retro 1 for cheap